Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Siecień-Rumunki - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

99 000 zł9 300 m² 10,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mieszkać w pobliżu lasu? Można Przedmiotem sprzedaży jest działka, której główną część stanowią tereny zalesione. Nieruchomość o pow. 9300m2, w kształcie prostokąta (180x48m).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Soczewka

Soczewka(Siecień-Rumunki + 10 km)

1 720 000 zł350 m² 4 914,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Gospoda, karczma Z ładną dużą działką Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, gotowa i całkowicie dostosowana do rozpoczęcia działalności gastronomicznej. Działka o powierzchni 2700.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Krzywie

Krzywie(Siecień-Rumunki + 21 km)

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Dom na sprzedaż (szeregowy) w miejscowości Krzywie gm. Gostynin, woj. Mazowieckie na pograniczu z woj. Kujawsko pomorskie. Ma powierzchnię 49m2. Gotowy do zamieszkania. W 2019r. przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 853 m² 64,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1853 mkw , w kształcie prostokąta o wymiarach około 26 m x 70 m, położona przy ulicy Dojazdowej w Modzerowie, gmina Włocławek, w osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Piaseczno

Piaseczno(Siecień-Rumunki + 23 km)

860 000 zł101 m² 8 514,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3062 **** 0% prowizji od klienta kupującego Oferuje do sprzedaży nowy dom rekreacyjny zlokalizowany na pięknym, niezwykle czystym jeziorem Orłowskim (piaseczno). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wielgie

Wielgie(Siecień-Rumunki + 23 km)

298 000 zł940 m² 317,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 940 m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Czarne, gmina Wielgie, na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: trzypokojowe mieszkanie w Płocku, o powierzchni ok.49 mkw. Lokalizacja- płock, ul. Pszczela 7. Mieszkanie składa się z: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72 m² 8 263,89 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przestronne mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Płocka na sprzedaż. Łączna powierzchnia ok. 72 mkw. Prezentowane mieszkanie składa się z: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Płock

Płock(Siecień-Rumunki + 16 km)

139 900 zł1 200 m² 116,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa inwestycja, która może stać się Twoją prywatną sypialnią tuż obok Płocka - położona w jednej z najlepiej rozwijających się gmin regionu, gm. Słupno. Panorama 360 - sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Oleszno

Oleszno(Siecień-Rumunki + 21 km)

769 000 zł100 m² 7 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w malowniczej miejscowości Oleszno k.Wielgiego. To miejsce to doskonała lokalizacja, 10 minut do Lipna a 18min do Włocławka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Goreń Duży

Goreń Duży(Siecień-Rumunki + 18 km)

870 000 zł98 m² 8 877,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Posiadamy do sprzedaży urokliwy dom letniskowy o powierzchni 98m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1400 m . Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Siecień-Rumunki

Siecień-Rumunki,mazowieckie

550 000 zł270 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Oferta bez pośredników. Cena do negocjacji. Sprzedam dom parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, w miejscowości Siecień-Rumunki gmina Brudzeń Duży, ok 16km do centrum Płocka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Siecień-Rumunki

Siecień-Rumunki,mazowieckie

80 000 zł4 500 m² 17,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Siecień - Rumunki w odległości ok. 20 km od Płocka. Powierzchnia działki to 45 arów w tym 3 ary lasku. Działka leży przy drodze asfaltowej,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij